Ndërlidhjet

VARSHAVË


Sekretari i përgjithshëm i NATO-s George Robetson sot qëndron për vizitë njëditëshe në Poloni.
Robertson do të takohet me presidentin Aleksander Kwasniewski, kryeministrin, ministrin e mbrojtjes, ndërsa në Akademinë Diplomatike në Varshavë do të mbajë një fjalim të titulluar "NATO-ja dhe sfidat që vijnë".
XS
SM
MD
LG