Ndërlidhjet

NOVOSHAKTINSK


Kanë vazhduar dhe gjatë ditës së sotme operacionet e kërkimit për 13 minatorët rusë që kanë mbetur të bllokuar në minierë pas vërshimeve që ndodhën të enjten e kaluar.
Deri tani nuk ka asnjë shenjë nëse minatorët janë ende gjallë.
XS
SM
MD
LG