Ndërlidhjet

PEKIN


Mardhëniet tregtare mes Kinës dhe Bashkimit Evropian do zgjerohen pas nënshkrimit të tre dokumentave gjatë takimit të rregullt 6-mujor mes Brukselit zyrtar dhe Pekinit.
XS
SM
MD
LG