Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


9 ushtarë rusë janë vrarë dhe 16 të tjerë janë plagosur si paosjë e sulmeve nga luftëtarët cecenë.
Nga ana tjetër forcat ruse në Ceceni kanë ndaluar mbi 180 veta nën dyshimin se ndihmonin guerrilët cecenë.
XS
SM
MD
LG