Ndërlidhjet

VJENË


NATO-ja është e përgatitur të luftojë terrorizmin dhe bazat terroriste, tha sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Lordi George Robertson, duke folur në një takim të OSBE-së në Vjenë.
Më tej Robertson shtoi se Aleanca nuk do të jetë polic botëror, por është e vendosur t'i qaset cdo kërcënimi që paraqitet.
XS
SM
MD
LG