Ndërlidhjet

BRUKSEL


Bashkimi Evropian ka përshëndetur premtimin e Iranit se do të ndërpresë prodhimin e uraniumit të pasuruar dhe do të nënshkruajë protokolin, sipas të cilit, lejohen kontrolle më të ashpra nga ana e Agjencisë Ndërkombëtare të Energjisë Bërthamore.
XS
SM
MD
LG