Ndërlidhjet

TIRANË


Partia Demokratike ka protestuar sot në sheshin Skënderbeu në Tiranë.
Kryetari Sali Berisha ka thënë se protestat e qytetarëve zhvillohen në emër të votës dhe kundër kryeministrit Fatos Nano.
XS
SM
MD
LG