Ndërlidhjet

KANBERA


Në qytetet e Turqisë, përfshirë Ankaranë dhe Stambollin janë të mundshme sulme të reja terroriste, tha ministria e jashtme e Australisë, duke i paralajmëruar shtetasit e vet të mos udhëtojnë në Turqi.
Paralajmërim të ngjashëm dje lëshoi edhe Britania e Madhe.
XS
SM
MD
LG