Ndërlidhjet

SRINAGAR


Në ditën e dytë të amëpushimit të Pakistanit dhe Indisë, sot vazhduan përleshjet ndërmjet forcave të sigurisë së Indisë dhe militantëve në Kashmir.
India e akuzon Pakistanin për mbështetjen e radikalëve islamikë dhe infiltrimin e tyre në kufi.
XS
SM
MD
LG