Ndërlidhjet

PRAGË


Një shqiptar nga Kosova është dënuar nga drejtësia ceke me 10 vjet e gjysmë burg për trafik të 10 kilogramëve heroinë në Suedi dhe dy kilogramë të tjerë në Gjermani, gjatë vitit 1999.
XS
SM
MD
LG