Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Një ekip special i Kombeve të Bashkuara arriti në Pakistan për të diskutuar sanksionet ndaj kompanive që kanë lidhje me Al-Kaidën dhe talibanët.
Kreu i ekipit tha se në tetor janë ngrirë 120 milionë dollarë asete të individëve, biznesmenëve dhe organizatave të ndërlidhur me Al-Kaidën.
XS
SM
MD
LG