Ndërlidhjet

ATHINË


Një Gjykatë greke ka dënuar 15 anëtarët kyc të organizatës terroriste 17 nëntori për rolin e tyre në vrasje, grabitje dhe vënie bombash gjatë 30 viteve të fundit.
Mbi këtë grup rëndojnë 2000 krime përfshi dhe 19 vrasje.
XS
SM
MD
LG