Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtetet e Bashkuara po punojnë së bashku me Rusinë dhe disa vende aleate në Azi në hartimin e një propozimi, që jep garanci për sigurinë Koresë së Veriut, në shkëmbim të ndërprerjes së programeve bërthamore.
XS
SM
MD
LG