Ndërlidhjet

KRAFORD, TEKSAS


Administrata amerikane po i dërgon 67 mijë e 500 kilogram të furnizimeve mjekësore për në Iran, nëpërmjet të një aeroplani ushtarak, ka thënë sot zyrtarë qeveritarë. Poashtu, për në Iran, do të niset edhe ekipi prej afro 200 ekspertësh mjekësor dhe të kërkim-shpërtimit nga Virxhinia, Los Angjelesi dhe nga Bostoni.
XS
SM
MD
LG