Ndërlidhjet

BerlinMinistri gjerman i mbrojtjes, Rudolf Scharping deklaroi se nuk do të japë dorëheqje lidhur me akuzat se ka shfrytëzuar aeroplanët ushtarakë për fluturime personale.

Rudolf Scharping ka thënë se vazhdon të punoj normalisht dhe se, sot më vonë gjatë ditës, do të udhëtoj për në Maqedoni për ti vizituar trupat gjermane.
XS
SM
MD
LG