Ndërlidhjet

SHKUP


Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, George Robertson, i cili gjendet në Maqedoni, është shprehur se aleanca nuk do të sulet verbërisht në hakmarrjen kundër sulmeve terroriste në Uashington dhe Nju Jork. Lordi Robertson tha se autorët e atyre krimeve mund të kenë pasur për qëllim të provokojnë “një shpagim të pamend”, siç u shpreh ai, por shtoi se Aleanca nuk do të bjerë në nivelin e terroristëve.
XS
SM
MD
LG