Ndërlidhjet

FROZINONE


Papa Gjon Pali i Dytë, në një meshë të hapur në juglindje të Romës, është lutur sot për Amerikën. Papa nxiti të prekurit nga sulmet terroriste të javës së kaluar në Shtetet e Bashkuara, të tregojnë vetëpërmbajtje dhe të angazhohen për paqe.
XS
SM
MD
LG