Ndërlidhjet

SHKUP


Një shpërthim në pjesën e vjetër të Shkupit, ka dëmtuar ndërtesat dhe makinat e parkuara pranë tyre, por nuk ka dëshmi për dëme në njerëz – bëjnë të ditur burime policore, të cilat nuk japin më shumë të dhëna për shkaqet dhe autorët e incidentit.
Shpërthimi ka ndodhur rreth orës tre të mengjesit.
XS
SM
MD
LG