Ndërlidhjet

SHIPKOVICË, MAQEDONI


Lideri politik i gueriljes shqiptare në Maqedoni, Ali Ahmeti deklaroi se Ushtria Çlirimtare Kombëtare është demobilizuar dhe se pjesëtarët e saj i janë kthyer jetës normale.
XS
SM
MD
LG