Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtetet e Bashkuara kanë këshilluar shtetasit amerikanë në botën e jasahtëme që të mos qarkullojnë tepër për shkak se sulmi vijues ushtarak kundër Afganistanit mund të shpie në aksione hakëmarrëse kundër amrikanëve dhe interesave amerikane.
XS
SM
MD
LG