Ndërlidhjet

PIROT, SERBI


Shtatë persona kanë humbur jetën nga pasojat e fatkeqësisë që ndodhi të mërkurën në rrugën Pirot – Dimitrovgrad, ka kumtuar sot një gjykatës hetues i Gjyqit Komunal në Pirot.
Pesë prej tyre ishin shtetas rumunë, ndërsa raportohet edhe për vdekjen e Bujar Fejziut nga Tërnoci i Madh dhe të Faik Shasivarit nga Bujanoci.
Disa persona janë në gjendje të rëndë shëndetësore.
XS
SM
MD
LG