Ndërlidhjet

TIRANË


Ministri i mbrojtjes i Shqipërisë, Pandeli Majko dhe komandanti i trupave të KFOR-it, gjenerali francez Marsel Valentin, kanë biseduar sot në Tiranë rreth bashkëpunimit mes ushtrisë shqiptare dhe KFOR-it, në rritjen e sigurisë së kufijve mes Shqipërisë dhe Kosovës si dhe ndërprerjes së rrugëve të trafikut ilegal të njerëzve dhe mallrave.
XS
SM
MD
LG