Ndërlidhjet

SHANGAI


Liderët e grupit të vendeve të Bashkëpunimit Ekonomik të Azisë dhe Paqësorit përfunduan samitin në Shangaj,me dënimin e sulmeve të muajit të kaluar ndaj Shteteve të Bashkuara dhe zotimet që të ndrydhin terrorizmin dhe ti vënë sërish ekonomitë e tyre në binarët e rritjes duke aplikuar politika dhe masa adekuate.
XS
SM
MD
LG