Ndërlidhjet

DAMASK


Kryesuesi i rradhës i Lidhjes Arabe, Amir Musa, tha se Shtetet e Bashkuara dhe Britania, duhet të thellojnë deklaratat e tyre për krijimin e një shteti palestinez, me përpjekje të përqëndruara në frontin diplomatik.
XS
SM
MD
LG