Ndërlidhjet

JERUZALEM


Një person i armatosur ka qëlluar për vdekje një grua izraelite në qytetin Xhenin të Bregut Perëndimor – raporton radioja publike izraelite. Po sot, rreth 1 mijë palestinezë kanë marshuar në rrugët e Ramallahut, në shenjë proteste ndaj arrestimeve politike dhe bashkëpunimit modest të autoritetit palestinez me Shtetet e Bashkuara.
XS
SM
MD
LG