Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Policia pakistaneze raportohet të ketë vrarë tre persona, teksa hapi zjarr për të shpërndarë një turmë protestuesish në provincën qendrore Punjab. Mijëra demonstrues vërshuan në rrugët e disa qyeteteve të Pakistanit sot, në shenjë proteste ndaj bombardimeve të Shteteve të Bashkuara në Afganistan dhe mbështetjes që qeveria e Islamabadit po i jep fushatës amerikane.
XS
SM
MD
LG