Ndërlidhjet

MOSKË


Zyrtarët e Yakutskit, qytet i Rusisë në lindjen e largët njoftuan për rrëzimin e një helikopteri në ate rajon dhe vdekjen e 11 personave që janë gjendur në te.
XS
SM
MD
LG