Ndërlidhjet

PRISHTINË


Krerët e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Partisë Demokratike të Kosovës biseduan sot në selinë e UNMIK-ut përreth një orë, në një takim që ata e quajtën mjaft konstruktiv. Mësohet se Ibrahim Rugova dhe Hashim Thaci, janë fokusuar ne mundësitë e formimit të qeverisë së përbashkët si dhe përgatitjen e seancës së parë plenare, në mënyrë që ajo të jetë sa më solemne.
XS
SM
MD
LG