Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Forcat e Pakistanit thonë se kanë zënë qindra luftëtarë të Al Kaidës dhe trupa talibane duke u arratisur nga Afganistani në Pakistan.
Sekretari amerikan i Mbrojtjes ka thënë se të arrestuarait mund të ofrojnë informata të vlefshme lidhur me rrjetin terrorist dhe vend-ndodhjen e liderit të dyshuar terrorist, Osama bin Laden.
XS
SM
MD
LG