Ndërlidhjet

RIO DE XHANEIRO


Së paku 34 njerëz kanë humbur jetën kurse 68 konsiderohen të zhdukur nga reshjet e shiut, vërshimet dhe rrëshqitja e dheut në shtetin Rio de Zhaneiro të Brazilit, njoftuan zyrtarët e mbrojtjes civile.
XS
SM
MD
LG