Ndërlidhjet

QYTETI I GAZËS


Pesë fëmijë palestinezë janë djegur nga zjarri që kishte përfshirë tendën e tyre afër Khan Junis në Jug të Brezit të Gazës, ku banonin pas shembjes së shtëpisë së tyre nga tanket dhe buldozherët izraelitë, tha policia palestineze.
XS
SM
MD
LG