Ndërlidhjet

KABUL


Kryeministri i qeverisë së përkohshme të Afganistanit, Hamid Karzai, ka thënë se lideri i arratisur taliban, Mullah Mohammad Omar, do të kapet dhe do të burgoset.
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush, është zotuar se terroristët duhet ta dijnë se nuk mund të fshihen përgjithmonë.
XS
SM
MD
LG