Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretari amerikan i Shtetit, Colin Powell do të vizitojë Indinë, Pakistanin dhe Japoninë javën e ardhshme gjatë turneut në Azi ku do të fokusohet në luftën kundër terrorit, rindërtimin e Afganistanit dhe uljen e tensionimeve në nënkontinetin aziatik, njoftoi Departamenti amerikan i shtetit.
XS
SM
MD
LG