Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Aviacioni i Shteteve të Bashkuara ka vazhduar bombardimin e kampeve për stërvitje të al Kaidës në rajonin Zhavar, të provincës Khost, në lindje të Afganistanit.
Trupat tokësore amerikane e sigurojnë ate rajon duke kërkuar armë dhe dokumente në një rrjet shpellash dhe tunelesh.
XS
SM
MD
LG