Ndërlidhjet

RAMALLAH


Kryenegocijatori palestinez, Saeb Erekat, e ka quajtur masën e kumtuar nga kabineti izraelit i sigurisë “një vendim të turpshëm”. Nabil Abu Rubeina, ndihmës i Jaser Arafatit, tha se palestinezët po pezullojnë të gjitha takimet politike dhe të sigurisë të fiksuara më herët me izraelitët.
XS
SM
MD
LG