Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtetet e Bashkuara po përkujtojnë sot gjashtë mujorin e sulmeve terroriste mbi Nju Jork dhe Uashington, në një ceremoni në Shtëpinë e Bardhë ku janë ftuar 1 mijë pjesëmarrës midis të cilëve, familjarë të viktimave dhe mbi 100 ambasadorë të huaj.
XS
SM
MD
LG