Ndërlidhjet

SANT PETERSBURG


Një formum ndërkombëtar i shefave të shërbimeve sekrete dhe agjencive për mbrojtjen e ligjit u mblodh në Sant Petersburg të Rusisë për të diskutuar luftimin e terrorizmit ndërkombëtar.
Presidenti i Rusisë, Vlladimir Putin ,në mesazhin drejtuar forumit thotë se terrorizmi paraqet sot kërcënim të pashembëllt ndaj botës dhe asnjë shtet nuk mundet ta luftojë i vetëm.
XS
SM
MD
LG