Ndërlidhjet

RAMALLAH


Zyrtarët palestinezë thanë se Izraeli ka shpallur “luftë të përgjithëshme” dhe i bënë apel botës që të ndalë rrethimin e selisë së Arafatit.
Lideri palestinez tha se palestinezët “nuk do të dorëzohen e gjunjëzohen dhe nuk do të heqin dorë nga lufta për shtetin e pavarur”.
XS
SM
MD
LG