Ndërlidhjet

KABUL


Dy ushtarë nga Shtetet e Bashkuara dhe një afgan janë plagosur sot nga shpërthimi i granatës gjatë një stërvitjeje në lindje të Afganistanit.
Prej fillimit të fushatës antiterroriste të Shteteve të Bashkuara, deri tani janë vrarë 31 ushtarë amerikanë dhe një oficer i CIA-s.
XS
SM
MD
LG