Ndërlidhjet

BEOGRAD


Shefi i administratës ndërkombëtare në Kosovë Mihail Shtajner sot në Beograd do të bisedojë me zyrtarët serbë e jugosllavë për pjesëmarrjen e serbëve në institucionet e Kosovës.
Përveç takimit me patriarkun e Kishës Ortodokse Serbe, Shtajner do të bisedojë edhe me presidentin jugosllav Voisllav Koshtunica dhe zëvendës-kryeministrin e Serbisë Nebojsha Çoviq.
XS
SM
MD
LG