Ndërlidhjet

LONDËR


Kriza në Lindjen e Mesme dhe vendimi i Irakut për të pezulluar eksportimin e naftës janë reflektuar në çmimin e
“arit të zi”.
Çmimi i naftës u rrit dje në Londër për 1 dollar për barel, kurse në Nju Jork për 34 centë.
XS
SM
MD
LG