Ndërlidhjet

MITROVICË


Serbët e Miotrovicës sërish protestuan duke kërkuar lirimin e Sllavolub Jokiqit dhe paralajmëruan protesta edhe nesër duke thënë se ato do të jenë paqësore.
XS
SM
MD
LG