Ndërlidhjet

KEJP KANAVERAL


Anija kozmike Atlantis sot duhet të lëshojë Stacionin Kozmik Ndërkombëtar dhe pasdite vonë të kthehet në Tokë.
Astronautët amerikanë bënë instalimin e një seksioni të ri në qendrën kozmike.
XS
SM
MD
LG