Ndërlidhjet

SARAJEVË


Të 19 ambasadorët e Këshillit të Atlantikut Verior,- formacionit vendim-marrës të NATOs,- si dhe lordi George Robertson, pritet të vizitojnë sot Bosnje-Hercegovinën, ku planifikojnë të bisedojnë me presidencën tre anëtarëshe të vendit.
XS
SM
MD
LG