Ndërlidhjet

SHKUP


Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Maqedoni, u ka sugjeruar të gjitha palëve që të mos e shfrytësojnë incidentin e djeshëm në kufirin me Kosovën “si arsyetim për dhunë të mëtejshme”, dhe ka kërkuar “informata plotësuese” për incidentin , duke shfaqur keqardhje për çdo jetë të humbur, thuhet në komunikatë.
XS
SM
MD
LG