Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shefi i UNMIK-ut, Michael Steiner, nesër do të vizitojë Gjilanin që të njihet me situatën pas tërmtit të 24 prillit, u njoftua në Prishtinë.
Shtabi komunal i krizës ka njoftuar se tërmeti shkaktoi dëme të mëdha në shumë objekte komunale dhe në fshatrat e Karadakut e vise tjera, kurse ndihma që ka arritur deri tash është e vogël.
XS
SM
MD
LG