Ndërlidhjet

TIRANË


Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Namik Dokle dhe dorëheqie, pasi Gjykata kushtetuese ktheu për rishqyrtim rastin Rakipi.
XS
SM
MD
LG