Ndërlidhjet

DAKA


Një feribot me afro 400 udhëtarë është fundosur mbrëmë në mot të ligë në lumin Megna, në jug të Bangladeshit dhe drohet se bilanci i të mbyturve mundë të jetë disa qindra.
Nga uji janë nxjerrë afro 100 të mbijetuar.
XS
SM
MD
LG