Ndërlidhjet

LUKNOU/INDI


Mbi 10 persona e kanë humbur jetën dhe mbi 100 u lënduan kur një tren përplot udhëtarë doli nga binarët afër qytetit Xhaunpur në Indi.
Zyrtarët thanë se në çastin e fatkeqësisë treni ndodhej mbi një urë.
XS
SM
MD
LG