Ndërlidhjet

BERLIN


Kryeministri britanik, Tony Blair takoi kancelarin gjerman , Gerhard Schroeder në Berlin dhe kanë përqëndruar bisedimet në situatën në Afganistan dhe në Lindje të Afërt si edhe në politikën e Bashkimit Evropian dhe fushatën dërkombëtare kundër terrorizmit.
XS
SM
MD
LG